YÜKLENİYOR

Kalita Dripper Pembe

42.15TL
{{message}}

93100

Kalita Dripper pembe kahve demleme aparatına mutfağınızda şirin bir yer açın.


Temizliği ve kullanımı kolay Kalita dripper tatlı rengi ve pratikliğiyle tercih sebebidir. Kahveleriniz için doğru tercih olan dripper kahvelerinizin yapısını ve aromasını bozmaz. Hafif ve zarif yapısıyla birlikte pratik bir üründür Kalita Dripper Pembe mutfağınızın ve ofisinizin vazgeçilmezi olacak. Her yerde kullanılabilecek bir üründür. Hafiftir ve temizliği kolay. Sadece musluk suyundan geçirerek temizleyebilirsin. Kurulama yapmak için temiz ve kuru bir havlu tercih ediniz.Kahve tutkunlarının ve baristaların tercihi olan bu ürün artık mutfağınızda. Özel iç tasarımı ürününüzün doğru demleme yapmasını sağlar. Dik tırtıklı yapısı en yüksek verimi almanıza olanak sağlar. Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış bu ürün sağlam ve dayanıklıdır, doğru kullanımda uzun süreler sizinle olacak bir üründür. En iyi ve aromatik kahveleriniz için taze öğütülmüş kahveler tercih etmelisiniz. Yapacağınız kahveye uygun kalınlıkta veya incelikte temin ettiğiniz kahveniz Kalita Dripper Pembe renkli ürününüz ve diğer Kalita ekipmanlarıyla kahve yapmak çok kolay ve leziz. Üstün kaliteli Kalita markası japon markasıdır.

Kalita Dripper Yeşil Kahve Demleme Ekipmanı Özellikleri Nelerdir?

*Filtrelerle uyumludur.

*Yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır.

*Özel iç tasarımı sayesinde en yüksek verimi sağlar.

*Seyehat ve ev kullanımı için uygundur.

*Büyük bir kupa için idealdir.

*temizlemesi pratik.

*mutfakta fazla yer kaplamaz.

*Pembe renklidir.


- English

Make a cute place in your kitchen for the Kalita Dripper pink coffee brewing apparatus.

Easy to clean and use, Kalita dripper is preferred with its sweet color and practicality. Dripper, which is the right choice for your coffees, does not spoil the structure and aroma of your coffees. Kalita Dripper Pink, which is a practical product with its light and elegant structure, will be indispensable for your kitchen and office. It is a product that can be used everywhere. It is lightweight and easy to clean. You can clean it by just passing it through tap water. To dry, choose a clean and dry towel.


This product, which is the choice of coffee lovers and baristas, is now in your kitchen. Its special interior design allows your product to brew correctly. Its steep serrated structure allows you to get the highest efficiency. This product, made of high quality material, is sturdy and durable, it is a product that will be with you for a long time in proper use. For your best and aromatic coffees, you should prefer freshly ground coffee. It is very easy and delicious to make coffee with your Kalita Dripper Pink color product and other Kalita equipment that you can supply in the thickness or thinness suitable for the coffee you will make. The premium quality Kalita brand is the Japanese brand.


What are the features of Kalita Dripper Green Coffee Brewing Equipment?

* Compatible with filters.

* Made of high quality material.

* It provides the highest efficiency thanks to its special interior design.

* Suitable for travel and home use.

* Ideal for a large mug.

* Practical to clean.

* Does not take up much space in the kitchen.

* It is pink.