YÜKLENİYOR

Kalita Paslanmaz Çelik Kettle 1,2lt

1,542.50TL
{{message}}

93163

 V60Kalita Paslanmaz Çelik Kettle 1,2lt evinizin ve mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Kalita kettle ürün paslanmaz çelikten yapılmış en pratik mutfak çözümüdür. Sağlıksız plastik malzemeli ürünlerden kurtulmanın vakti geldi! Çelik kettle kalita ile ısıttığınız sıvıların tadında ve kokusunda değişim olmadan güvenle kullanabilirsiniz.


Plastik malzeme ürünlere göre daha sağlıklı olan çelik malzeme kettle şık tasarımıyla mutfağınızın baş tacı olacak. Paslanmaz yüksek teknolojisi, standart çelik ürünlere göre daha uzun ömürlüdür. kireçlenme, küflenme gibi sorunlar yaşamayacağınız kaliteli çelikten üretilmiştir. Daha uzun vadede sağlıklı kullanım vaad eder. Ergenomik tasarımı basit bir kullanım sunar. şık ve zarif tasarımıyla görsel bir şölen sizleri bekliyor. Özel ince çıkışlı ağız tasarımına sahip Kalita Paslanmaz Çelik Kettle sıcak suyun akışını tam olarak kontrol edebilmenizi sağlar. İnce uzun ve eğimli tasarımıyla suyunuzun aktığı noktayı kontrol edebilirsiniz. Sıradan su ısıtma ürünlerinde yaşanan suyun aniden dökülme problemini bu üründe yaşamazsınız.


Kapak tasarımında yer alan hava ve buhar tahliye çıkışı, kaynama esnasında sıcak su buharının dışarı verilmesini sağlar. Basınç ve buharı kontrol altında tahliye eden bu delik özel olarak tasarlanmıştır. Aynı yüksek kaliteli sağlam malzemeden yapılmış özel tasarım kapağı, suyunuzu dökmek için eğik açılarda kullandığınızda yerinde sabit kalır. Sabit kalan kapak tasarımı sayesinde dökülme veya sızdırma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. İnce ve geniş tutma sapı sayesinde kettle tam kavramanızı sağlar. Dengeli bir şekilde tuttuğunuz sap size doğru ve güvenilir bir kontrol sağlıyor. İstediğiniz açılarda tam kontrol sizin elinizde! Kahvenizin ve diğer sıvılarınızın tadının ve dokusunun değişmemesi için ihtiyacınız olan paslanmaz çelik kettle Japon markası Kalita kalitesiyle hizmetinizde. Cam malzeme su ısıtma ürünlerinde yaşanan çatlama ve kireçlenme problemlerine karşı yüksek çelik teknolojisi sizi daha uzun ömürlü kullanım vaad ediyor.