YÜKLENİYOR

İndüksiyon Isıtmalı Pot 1.3 Lt.

2,403.42TL
{{message}}

93126

Kalita İndüksiyon Isıtmalı Pot mutfakta en büyük yardımcınız olacak, sizin için kalite, sağlık ve şık tasarımı bir araya getiriyor!


Yüksek Kaliteli Çelik İndüksiyon Isıtmalı Pot Kalita, diğer su ısıtma araçlarından farklı olarak sıvınızın tadını ve kokusunu bozmaz. Sıradan plastik su ısıtıcıları sağlıklı değildir, sıvının tadını ve kokusunu değiştirir. Kalita su ısıtma ürününde sağlığınız için en kaliteli ve doğru seçim olan paslanmaz çelik kullanılmıştır.Şık tasarımı ve orijinal çelik rengiyle temiz, modern ve düzenli bir görünüm sağlar. Gazlı ve elektrikli ocaklarda güvenle kullanabileceğiniz dengeli bir duruş sağlar. Yüksek kaliteli çelik kullanılan üründe paslanma ve küflenme gibi sorunlar yaşamazsınız. Cam ve plastik muadillerinden daha verimli kullanım sağlar.


Zarif ve eğimli ağız tasarımı suyun akışını yönetmeniz için tam bir kontrol sağlar. Ergonomik tasarımı sayesinde sıçrama, dökülme gibi problemler yaşamazsınız. Su akışı için zarif boyun tasarımı hafif eğimlidir, tüm açılarda kolay kullanım sağlar. Temizliği için musluk suyu kullanılabilir, kaliteli çelik dokusunu bozmamak için kuvvetli kimyasal temizleyiciler kullanmayınız, suyla çalkalamanız yeterlidir. Musluk suyunuzun verimine göre Pot için özel temizlik ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Plastik tutma sapı sayesinde pot için tam bir kontrol sağlar. Eliniz ve kavrama yeteneğiniz için özel tasarlanmış plastik sapta işaret parmağınız için bir çıkıntı bulunur bu daha iyi bir kavrama içindir. Elinizden kaymaması için en iyi tasarıma sahiptir. Plastik malzeme sapı elinizi yakmaz sizi ısıya karşı korur. Güvenle tutabilirsiniz.


Su ısıtma potunuz İndüksiyon Isıtmalı teknolojiye sahiptir. Üründe kullanılan yüksek kalite çelik malzemesi sayesinde ısıttığınız sıvıların tadını ve kokusunu etkilemez, değiştirmez. Cam su ısıtıcı ürünlerde yaşanan çatlama, buğulanma sorunları çelik kalita su potunuzda yaşamazsınız. Uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Sıradan su ısıtma araçlarınızdan farklı olarak gaz ocaklarda ve 100w elektrikli ocaklarda kullanabilirsiniz. Şık ve modern tasarımı mutfağınızın gözdesi olacak. 1300Ml su kapasitesi ile mutfağınızda enbüyük yardımcınız. Alt çapı metalik bir element olan krom malzemeden yapılmıştır.


Kalita Paslanmaz Çelik Dalgalı Pot ürün özellikleri:

*Gazlı ocaklarda ve elektrikli ocaklarda kullanıma uygundur.

*alt yüzv krom malzemeden yapılmıştır

*Kapasitesi: 1300ml

*Paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır.

*Asil, şık ve kullanışlı bir tasarıma sahiptir.