YÜKLENİYOR

Kalita TatsujinPelican Kettle 1Lt Kırmızı

1,416.94TL
{{message}}

93128

Kalita Tatsujin Pelican Kettle 1 Lt Red ile mutfağınızda görsel bir şölen sizleri bekliyor. Kahve profesyonellerinin tercihi Kalita markası, sizin en lezzetli kahvelere ulaşmanız için ısıtmadan tüketimine kadar tüm aşamalarda sizinle.

Tatsujin pelikan ağızlı paslanmaz çelik kaplama su ısıtıcı ürün kırmızı rengi ve modern görüntüsüyle mutfağınızdaki yerini almaya hazır. Sağlıksız su ısıtma çözümlerinizden farklı olarak çelik kaplamasıyla size sağlıklı bir kullanım sunuyor. Muadili ürünlerden farklı olarak çelik kaplamaya sahiptir. Plastik su ısıtıcıları suyunuza plastik kokusu ve tadı geçirir, sağlıksız bir üründür. Paslanmaz kalita tatsujin ürün suyunuzun tadını ve kokusunu değiştirmez. Sizin için en saf ve doğru kullanımı sağlar.


Paslanmaz kaplama kalita kettle, benzerlerine oranla daha uzun ömürlüdür, sağlam ve ergonomik tasarımıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün. Kırmızı çekici rengiyle mutfağınıza renk katacak. Ağız tasarımı özel olarak geliştirilmiş Kalita Paslanmaz kettle suyu ve akış yönünü daha kolay kontrol etmenizi sağlar. Zarif bir eğime sahip boyun yapısı, pelikan ağız tasarımıyla güvenle kullabilirsiniz. Sıradan kettle ürünlerde yaşanan aniden dökülme problemlerini yaşamazsınız.


Ağız tasarımı özel olarak geliştirilmiş Kalita Paslanmaz kettle suyu ve akış yönünü daha kolay kontrol etmenizi sağlar. Zarif bir eğime sahip boyun yapısı, pelikan ağız tasarımıyla güvenle kullabilirsiniz. Sıradan kettle ürünlerde yaşanan aniden dökülme problemlerini yaşamazsınız.

Yüksek kaliteli çelik kaplaması kullanılan ürünün kapağı gövdeye uyumu için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı kaliteli malzemeden üretilmiştir. Suyu sızdırmaz. Üstünde bulunan tutma bölgesi ile güvenle kullanabilirsiniz. Eliniz yanmaz. Özel tutma sapı tasarımı sayesinde hassas bir şekilde suyu kontrol edersiniz. El yapısına uygun olarak tasarlanmış sap tasarımı ince yassı bir genişliğe sahiptir, bu tasarım tam ve doğru kavrama sağlar.Cam malzeme su ısıtma ürünlerinde yaşanan kireçlenme, buğulanma sorunlarını yaşamazsınız. Çelik kaplama Kalita Tatsujin japon markasıdır. Suyunuzun yapısını değiştirmez, tad geçirmez. Diğer muadillerinden farklı olarak gaz ocaklarda güvenle kullanabilirsiniz.


Ürünün temizliği için musluk suyu kullanmanız yeterlidir. Kimyasal ürünler paslanmaz çelik kaplamasına ve kırmızı rengine zarar verebilir. Temizliği için ayrıca özel temizlik ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Üründe kullanılan kaliteli çelik sayesinde paslanma sorunu yaşamazsınız. Zarif ve hafif tasarımı 725 gram ağırlığındadır ve tam bir ev ürünüdür. 1000Ml su kapasitesi ile aileniz için yüksek performans sağlar. Alt çapı 95mm olan Kalita su ısıtıcı ürünü tezgahda ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Kalita Paslanmaz Kettle ürün özellikleri:

*Gazlı ocaklarda kullanıma uygundur.

*725 gr ağırlığındadır.

*Altçapı: 95mm

*Kapasitesi: 1000ml

*Paslanmaz çelik kaplaması kullanılmıştır.

*Renk: Kırmızı

*Şık ve zarif, ergenomik tasarıma sahiptir.

*Kutu ölçüleri: 195×115×190 mm