YÜKLENİYOR

Kalita Wave Dripper 185 Siyah

681.57TL
{{message}}

93107

Kalita Wave Dripper 185 Cam malzeme kahve demleme aparatı size lezzetli ve eşsiz bir deneyim sunuyor. Evde kullanım için uygun, basit, hızlı ve pratik bir üründür. Dakikalar içinde ihtiyacınız olan kaliteli kahveye sahip olacaksınız. Kahve profesyonellerinin tercihi Borosilikat Cam teknolojisi!


Kaliteli demleme ve hazırlama yöntemi uygularken, kaliteli malzeme kullanmanız hazırladığınız ürünün tadına direkt etki eder.

Plastik muadillerine göre daha kullanışlı olan Kalita Wave Dripper daha sağlıklı bir çözümdür. Kullanımı ve temizliği kolay bu aparat özellikle aromalı tatlar için tercih sebebidir. Borosilikat cam malzeme sayesinde ısıyı özel olarak muhafaza eder kahvelerin aroması ve tadını bozmadan demleme yapmanıza imkan sağlar, karakteristik yapısı bozulmayan kahvenizin gerçek aromasına ulaşırsınız. Zengin içerikli kahveniz bu ürünle çok kolay ve sağlıklı.


Sabahları ve gün içinde kahve ritüelleriniz daha keyifli hale gelecek. Hafif ve zarif yapısı ile mutfağınızda fazla yer kaplamadan kolay bir kullanım sağlar. Mutfaktaki dostunuz Kalita Wave Dripper Cam Malzeme ekipman vazgeçilmeziniz olacak.

Ofiste, evde ve her yerde kullanabilirsiniz. Muhteşem kahveye ulaşmak doğru çekirdek ve çekirdek öğütme işlemleriyle başlar. Sonrası için sizin dostunuz Kalita dripper aparatı sizin için doğru seçim olacaktır. Manuel hazırladığınız kahveniz makine kahvelerinden daha ayırt edici bir aromaya sahip olur. Düz ve cam yapısı kağıt filtreleriniz için uygun bir yatak olacaktır. Barista, gurme veya ev kullanıcısı herkesin severek kullanacağı Kalita Wave Dripper tam bir performans ürünüdür. 2-4 kişilik kahveler hazırlayabilirsiniz.


Yüksek teknoloji Cam borosilikat malzemeden üretilmiştir. Tutacak kısmında özel olarak Poliprpilen malzeme kullanılmıştır, eliniz yanmaz ve rahat bir kullanım sağlar.

  Kalita Wave Dripper 185 ürünün özellikleri nelerdir?

*Yüksek teknoloji Cam borosilikat malzemeden üretilmiştir

*Tutacak kısmı Poliprpilen malzemeden yapılmıştır, eliniz yanmaz.

*Ergonomik tasarımlı, pratik bir üründür.

*Yer kaplamaz, şık bir tasarımı vardır.

*2-4 kupalık kahveler yapabilirsiniz.

*Yüksekliği 82mmdir.

*Her tarza uyumlu, Siyah renk olarak tasarlanmıştır.

*Japon ürünüdür.