YÜKLENİYOR

Kalita Dripper Sarı

84.30TL
{{message}}
93102


Kalita Dripper sarı rengiyle mutfağınıza görsel bir şölen kahvelerinize ise lezzet şöleni sağlıyor. Kalita sarı dripperı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz!

Kaliteli malzemeden yapılmış dripper ürün kullanımı kolay ve pratiktir. Temizliği zor, ağır yapılı hantal dripperlardan sıkıldıysanız bu ürün tam size göre.
Mutfakta yer kaplamayan, hafif yapıya sahip ve zarif tasarımlı bu ürünü evde, ofiste istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Temizliği için sadece suyla bile yıkamanız yeterli olacak bu ürün tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. Yıkayın ve kurulayın! Üstünde su lekesi bırakmaz, her zaman kurulama gerektirmez. Kurulama ürün için tavsiyedir. Yıkamadan sonra temiz ve kuru bir bezle kurulayınız. Ürünün temizliğinde kimyasal ürün kullanmayın. Kimyasal ürünler yüzeyi bozabilir.

Özel olarak tasarlanmış üründe iç tırtıklı yapısı doğru ve sakin demleme için hareket yönünü ayarlar en yüksek verim için dik tırtıklara sahiptir. Yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır. dayanıklı ve sağlamdır. Doğru kullanımda uzun süreli kullanım vaad eder. Alt kısmında 3 adet delik bulunur, bunlar kahvenin akış yolu içindir. Tek bir noktaya yönelmeyen kahveniz aromasını kaybetmez. Filtrenizi yerleştirin ve izleyin! Özel tasarımı sayesinde bardağınızın içini gözlemleyebilirsiniz. Aromatik lezzetler ve muhteşem tatları evinizde yapmak çok kolay, kahveniz için her zaman taze çekilmiş çekirdek kullanmanız tavsiye edilir. Kahve suyunuzu kaynadıktan sonra bir kadar dinlendiriniz.

Kalita Dripper Sarı Kahve Demleme Ekipmanı Özellikleri Nelerdir?

*Büyük bir kupa için idealdir
*Filtrelerle uyumludur.
*Yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır.
*Özel iç tasarımı sayesinde en yüksek verimi sağlar.
*Seyehat ve ev kullanımı için uygundur.
*Sarı renklidir.
*temizlemesi pratik.
*mutfakta fazla yer kaplamaz.