YÜKLENİYOR

Kalita Bardaklık Filtre 30 Adet

99.83TL
{{message}}

93103

Kalita Bardaklık Filtre Kağıdı ile artık ekipmanlara ihtiyacınız yok! Tek ihtiyacınız olan su, kahve, kupa ve bardarlıklı filtre kağıdı. Hazır kahveler ve makine kahvelerini sevmiyorsanız, geleneksel filtreleme yönteminizle, daha fazla ekipmana ihtiyacınız olmadan lezzetli kahveler yapabileceksiniz.


Orijinal tadlar ve gerçek aromalar için kahvenizi kendiniz demlemek isterseniz çözümünüz burada. İstediğiniz her yerde kaliteli kahve yapmak ekipmansız da çok kolay, suyunuzu ısıtın bir dakika kadar sakinleşmesini bekleyin. Kupanızın içine yerleştirdiğiniz bardaklık filtre kağıdınıza kahvenizi yerleştirin, suyu yavaşça dökün, bir kaç dakika sonra kahveniz hazır !

Kahvenin dikkat arttırıcı özelliğine, tadına ve kokusuna ulaşmak için artık evinizde olmaya veya kahve dükkanında olmanıza gerek yok. Taşınması kolay, pratik ve sağlıklı bir ürün olan bardaklık kahve filtreniz hep sizinle. Her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Temizlik vaktinizi almaz, kullan – at bir üründür. Tek kullanımlık filtrenizi kullandıktan sonra çöpe atınız. Kahve telveleri ve tortularından kurtulacak daha homojen bir karışım elde edeceksiniz. Kahveniz berrak görünümlü ve tadı net olacaktır. Kahve aroması ve tadı sabit kalır.


Metal filtrelerin temizliği zordur ve taşınamaz. Plastik filreler hem sağlık açısından uygun değildir hem de temizliği zordur ve taşınamaz. Temizlik, taşıma gibi problemleriniz için pratik bir çözüm olan Kalita Bardaklık Filtre Kağıtları ayrıca sağlık dostu bir üründür. Yüksek verim alacağınız bu ürün kokusuzdur ve tadı yoktur. Kahvenizin tadını ve kokusunu bozmaz. Organik bir üründür, hijyeniktir.

Özel teknolojiyle üretilmiş Bardaklık kahve filtreniz özel tasarlanmıştır. Kimyasal içermez. İnce ve sık gözenekli yapısıyla kahvenizin karakteristik özelliklerini bozmaz. Aroması kahvenize net bir şekilde yansır.


Kalita Bardaklık Filtre Kağıdı hakkında bilmeniz gerekenler:

*Bardağa yerleştirmeden önce ıslatınız.

*Ürün tek kullanımlıktır.

*Kimyasal içermez.

*Kahvenizin tadını ve aromasını bozmaz.

*Kokusuzdur.

*Renksizdir.

Muhteşem tada sahip filtrelenmiş kahvenizi artık her yerde yapmak mümkün!