YÜKLENİYOR

Kalita Filtre Kağıdı 155 Beyaz 100Lü

221.84TL
{{message}}
93119


Kalita Filtre Kağıdı 155 dalga damlatıcı üründe kullanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kahveleriniz için en homojen ve aromatik filtreleme işlemini yapar.

Geleneksel filtreleme yöntemleri lezzetli kahve için her zaman tercih sebebidir. Farklı kahve çeşitleri için istediğiniz filtrelemeyi yapar. Telvelerden, tortulardan ve diterpen parçacıklardan filtreleme yöntemiyle kurtulursunuz. Kaliteli bir filtreleme için kullanacağınız kaliteli filtreleme kağıdı organik bir yapıya sahiptir. Kahvenizin koku, tat ve aromasını değiştirmez, bozmaz. Kahvenizin karakteristik aroması ve doğal yağları sizin için zengin bir tat sunar. Temizliği ve bakımı zor metal filtrelerden daha pratik bir yapıya sahiptir, kullan-at üründür. Plastik filtreleme ürünlerinden daha sağlıklıdır ve daha pratiktir. Temizlikle zaman kaybetmezsiniz. Ürün 155 dalga damlatıcı ürün için özel tasarlanmıştır, en doğru kullanımı sağlar. Metal ve plastik filtrelerden kullanım ve tat olarak daha verimli bir üründür. Kahvenizin zengin aroması, doğal asit ve doğal yağları filtrelenmez.

Baristalar ve kahve profesyonellerinin tercihi olan geleneksel filtreleme yöntemi artık evinizde. Hızlı ve pratik bir yöntem olduğu için zaman kaybı yaşamazsınız.
Tek kullanımlıktır. Yüksek performanslı ev ürünü kalita filtre kağıdınız hayatınızı kolaylaştıracak ve pratik yapısıyla vazgeçilmeziniz olacak. Sıkı gözenekli yapısı kahve yağı ve aromalarınıza izin verir, tortu ve telvelerinizi filtreler. Kalita Filtre Kağıdı hakkında bilmeniz gerekenler: Kullanımdan önce ekipmana yerleştirdiğiniz kağıdı ıslatınız. Kağıdı ıslattığınızda: kağıt kokusunun kahveye geçmesini engellenir. Ekipmanın sıcaklığını sabitlenir. Kahvenin döküleceği kısım ısıtılmış olur ve kahve soğuk olması engellenir.

Kalita Filtre Kağıdı 155 dalga ürün için, özellikleri:
*Ürün 155 için özel tasarlanmıştır.
*Ürün tek kullanımlıktır.
*Kimyasal içermez.
*Kahvenizin tadını ve aromasını bozmaz.
*Kokusuzdur.
*Sonradan renklendirme yapılmamış ürün orijinal beyaz rengindedir.
*2 kupa kahve için demleme yapabilirsiniz.
*Paket 100 adet filtre kağıdı içerir