YÜKLENİYOR

Kalita Ahşap El Değirmeni

1,076.16TL
{{message}}
93130
Kalita Ahşap El Değirmeni mutfağınız için gerçek bir yardımcı, kahve öğütmek için muhteşem bir ev ürünü.
Evinizde Retro tarzı esintisi!


Ahşap ve dökme demirden yapılmış el değirmen mutfağınız için hem şık hem de sağlıklı bir seçenek.

Ayarlanabilir öğütme ve farklı öğütme seçenekleri için uygundur. Öğütme aksamı dökme demirdir. Doğru kullanımda paslanma ve küflenme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Karbon çeliği malzemeden yapılmış öğütme kolunun tutuşu kolay ve pratiktir. Tek elinizle kolaylıkla ve güvenle çevirebilirsiniz. Üstünde bulunan ahşap tutma düğmesi sayesinde rahat bir sekilde kavrayın ve çevirmeye başlayın.Hafif eğimli ergenomik tasarımı en yüksek performansı almanızı sağlar. Nikel kaplı metal hazneye sahiptir. Paslanmayan, sızdırmayan, nemlendirmeyen hazne 35 gr kapasiteye sahiptir.


Öğütücünün ahşap gövdesi kauçuk ağacındandır. Şık ve retro bir görüntü sağlayan ahşap gövde kavraması kolay ve pratiktir. Tek elinizle kavrayıp sabit zeminde kullandığınız öğütücünün çevirme kolunu tek elinizle kullanabilirsiniz.

Farklı öğütme ayarlarında kullabileceğiniz ahşap pratik el öğütücünüz french press, espresso, türk kahvesi istediğiniz farklı tarzlarda öğütme yapmanızı sağlar.
Eskitme tarzı öğütücünüz modern örneklerine göre daha geleneksel bir hava yaratmanızı sağlar. Geleneksel yöntemlerle el öğütücünüzde hazırladığınız kahveniz istediğiniz gelenekselliği size sunuyor!

Gerçek demir döküm malzeme kahvenizin tadını ve kokusunu bozmaz. Kaliteli demir malzeme kahvenizin hoş aromasının ve yağlarının ortaya çıkmasını sağlayacak kaliteli öğütme yapar.

Dökme demir aksamı, nikel kaplı metal haznesi, karbon çeliği kulbu ve kauçuk ağacı gövde, kahveniz için kalite öğütme sağlar. kahvenizin gerçek, aromatik ve lezzetli olması hiç bu zevkli ve pratik olmamıştı.


Mutfağınızda az yer kaplar, el değirmenini kullanımı için düz bir zemin yeterlidir. Tezgahta el değirmeninize yeni bir yer açın!

Birkaç dakika içinde istediğiniz taze ve istediğiniz kalınlıkta veya incelikte öğütülmüş kahveye ulaşmak çok kolay! Temizliği için ayrılabilen parçalara sahiptir. Öğütme aksamını fırçayla temizleyebilirsiniz. Hazne temizliği için musluk suyu yeterlidir. Gövde temizliği için su kullandığınızda yıkamanın ardından hemen temiz ve kuru bir bezle kurulamanız tavsiye edilir. Cilalı dış gövde için kimyasal temizleyici kullanmanız yapısı bozabilir. Suyla, hemen kurulayarak veya temiz ve nemli bir bezle temizlik yapmanız tavsiye edilir.