YÜKLENİYOR

Kalita Yuvarlak İnce Değirmen Siyah

3,327.60TL
{{message}}
93131


Kalita Yuvarlak İnce Siyah Değirmen, en kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesiyle üretilmiş özel bir üründür.

İstediğiniz tüm boyutlarda kahve öğütebileceğiniz değirmen özel tasarımı ve siyah rengiyle size modern ve asil bir şıklık sunuyor. En lezzetli kahvelerin sırrı, geleneksel öğütme yöntemi artık mutfağınızda! Karakteristik siyah rengi ve zarif tasarımıyla geleneksel yöntemler hiç bu kadar keyif vermemişti. Türk kahvesi, french press, espresso ve farklı boyutlarda öğütmek istediğiniz her türlü kahve bir kaç dakika içinde hazır. Sağlam ve kaliteli öğütücünüzün üst değirmeni dökme demirden yapılmıştır. Dökme demir malzeme sertlik, mukavemet, aşınma direnci gibi olumlu özelliklere sahip malzemedir. Kahve öğütücünüzün hazne kısmı yine aynı dökme demir malzemeden yapılmıştır. Nemlenme yapmaz, hava geçirmez özelliklere sahip haznenizi güvenle kullanabilirsiniz. Dayanıksız ve kırılgan malzemeli, düşük performanslı ürünleri bir kenara bırakın. Alt değirmeni karbon çelik malzemeden üretilmiştir. Karbon çelik malzeme sert, akma-çekme dayanımı yüksek ve darbeye dayanıklı bir malzemedir. Kullanılan malzemeler kahve kalitenizi direkt olarak etkiler.


Kalita siyah değirmende kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde kahvenizin kokusu, tadı ve aromaları bozulmaz. Doğal yağları ve asit bileşenleri sabit kalır. Gövde muhafazası için kauçuk ağacı kullanılmıştır. Kauçuk ağacının ısıyı absorbe etme özelliği sayesinde öğüttüğünüz ürün ısı değişimlerinden etkilenmez. Taze kahveniz ısıya bağlı değişimler yaşamaz. Karbon çelik çevirme kolu açılı yapısıyla kolay bir kullanım sağlar. Tek elinizle çevirme kolunu yönetebilirsiniz. Dayanıklı malzemesiyle sizi yarı yolda bırakmaz. Kolda bulunan topuz ahşap malzemedir. Ergonomik tasarımlı topuzu kavrayın ve çevirmeye başlayın.


Mekanik kahve tadından sıkılanlar ve geleneksel yöntem sevenlerin tercihi el değirmeni plastik ürünlerin aksine kahvenizin tadını etkilemez. Gerçek demir döküm ve karbon çelik kalitesiyle kahve profesyonellerinin ve gurmelerin yakaladığı lezzet artık sadece bir kaç dakikanızı alacak.
Taze kullanımlar için haznede kahvenizi uzun süre bekletmemek tavsiye edilir. Temizliği kolay pratik öğütücünün öğütme aksamını kuru ve temiz bir fırçayla yapabilirsiniz. Fırçanızla süpürerek tozlardan ve kahve kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Gövde temizliği için nemli bir bezle silmeniz yeterlidir, özel temizleyici ürünlerden faydalanabilirsiniz. Kesinlikle kimyasal ürünler kullanmayınız. Kimyasal ürünler rengine, ahşap malzemesine ve demir-çelik aksam malzemelerine zarar verebilir. Hazne temizliği için musluk suyuyla çalkalamanız yeterlidir. Suyla temizlediğiniz haznenizi kuru bir bezle kurulayın.
Kuruyan parçaları bir araya getirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.


Kalita Siyah Değirmen Özellikleri:
*Üst değirmeni dökme demir malzemeden üretilmiştir.
*Alt değirmeni karbon çelik malzemeden üretilmiştir.
*Hazne kısmı demir döküm malzemedendir.
*Gövme muhafaza kısmı için kauçuk ağacı kullanılmıştır.
*Çevirme kolu karbon çelik malzeme ve topuz kısmı ahşaptır.
*Kolay ve pratik kullanım
*Güçlü öğütme mili
*Tutarlı ve gelişmiş öğütme ayarı
*Geliştirilmiş yüksek öğütme performansı
*Kolay temizlik sağlayan parçalar
*Siyah renk
*30 gr kahve haznesi
*55 gr tek seferde öğütme kapasitesi
*Yüksekliği 245 mmdir.