YÜKLENİYOR

Kalita Cam Fanus Cold Brew 440 Ml

860.93TL
{{message}}
93132

Kalita Cam Fanus Cold Brew ile yeni nesil soğuk kahve demlemeye bayılacaksınız. Yaz aylarında kahve severlerin tercihi olan soğuk kahvenin en temel özelliği uzun sürede ve soğuk demleme yapılması. Soğuk suyla 12 saat ile bir günü aşkın süre aralığında bekleyerek demlenen bu özel kahveyi damla damla süzmek için Kalita Cam Fanus Cold Brew kullanmaya bayılacaksınız. Evde kendi soğuk kahvenizi Kalita Kalitesi ve güvencesiyle rahatlıkla yapabilirsiniz.


Her zaman tercihinizi taze öğütülmüş kahvelerden yana kullanın. Soğuk demleme için her zaman orta kalınlıkta öğütülmüş kahveler tercih etmelisiniz. French press e uygun öğütülmüş kahveye sahipseniz 100 gr kahve ve 500 ml soğuk su ölçüleri makul olacaktır.
Uygulayacağınız tarife göre, 12 saat - 60 saat arası buzdolabında bekleyen kahvenizi zaman zaman karıştırabilirsiniz, karıştırmak için tahta kaşık gibi organik yapılı ürünler kullanmanız tavsiye edilir. Kahveniz beklerken kahvenizin hava teması minimum seviyede olmalıdır, havayla temas eden kahve daha asidik bir tad yaratır. Soğuk demleme yöntemiyle elde edilmiş kahveler her zaman sabır ürünüdür demledikçe, bekledikçe güzelleşen kahveniz yumuşak ve aromatik bir tad sağlar. Kalitanın özel cam teknolojisiyle buluşan soğuk demleme keyfi evinizin vazgeçilmezi olacak. Zarif yapısıyla evinizde yer kaplamayan Kalita kaliteli cam malzemeden üretilmiştir.

Kıvrımlı ağız yapısı kahveyi servis ederken zorlanmamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Kalita Cam ürün soğuğa ve sıcağa dayanıklı malzemeden yapılmıştır.
Temizliği için musluk suyuyla yıkamanız yeterli olacaktır. Pratik bir ürün olan kalita soğuk demleme fanusu elinizde yıkayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde temizlemeniz tavsiye edilmez. Temizliğinde sert kimyasal ürünler kullanmayınız.

Kalita Cam Fanus Cold Brew Özellikleri Nelerdir?
*440ml kapasite
*Kaliteli cam malzeme
*Ergonomik tasarım
*Kolay temizlenebilir ürün
*Hafif ve şık tasarım