YÜKLENİYOR

Kalita Ahşap Standlı Cam Fanuslar

14,348.80TL
{{message}}

93172

En lezzetli kahveler için doğru demleme gerekir. Sakin demlenen leziz kahveler için şimdi harika bir çözümünüz var. Kalita Ahşap Standlı Cam fanuslar ihtiyacınız olan çözümü size sunuyor. Yüksek kule tipi kahve damlatıcınız çubukları altın renk detaylı ahşap stand üzerine kuruludur. Sağlıklı cam teknolojisi ile demlemenizin her aşamasını takip etmenizi sağlar. Kaliteli cam teknolojisi kahvenizin tadını ve kokusunu korur. Leziz aromatik kahveleriniz için doğru bir tercih olan cam damlatıcı en çok tercih edilen geleneksel demleme yöntemlerinin başında gelir. Cam fanus tower hem ev hem işletmeler için uygun bir üründür. Cam malzemeden yapılmış iki kulesi mevcuttur. Kapasite olarak her kule 10 kişilik kahve demleyebilir, toplamda tek seferde 20 kişilik kahve yapmanıza imkan sağlar. Kalabalık gruplar için taze kahve keyfi Kalita Ahşap stand cam fanus tower ile mümkün.


Ergonomik tasarım, şık ve modern görütüsüyle kahve keyfiniz ikiye katlanıyor. Demlenmiş kahvelerinizin biriktiği alt kısımda yer cam fanus geniş bir gövdeye ve dar bir ağıza sahiptir. Dar ağız kısmı sayesinde kahveniz hemen soğumaz ve kupanıza aktarmanız daha rahat olur.

Geometrik şekilli, altın sarısı detaylı demleme tower 20 kişilik kapasitesiyle tam bir performans ürünüdür. Baristaların, gurmelerin, kahve profesyonellerinin ve hatta ev kullanıcılarının tercihi demleme tower standını düz bir zemine yerleştirin ve kahve keyfine başlayın! Lezzetli, yoğun aromalı ve doğru demlenmiş kahveleriniz Kalita kalitesiyle sizlerle.

Temziliği kolay ve sağlıklıdır. Kullanmadan önce ılık suyla çalkalamanız tavsiye edilir. Temizliği için musluk suyu kullabilirsiniz. Sadece durulamanız yeterli olacaktır. Daha iyi bir temizlik için özel temizleme ürünlerinden kullabilirsiniz. Yüksek kaliteli cam ürünün yapısı bozulmaması için kimyasal ürünlerle temizliğini yapmamanız tavsiye edilir. Kalita demleme tower cam fanus özellikleri:

*Yüksek kaliteli cam kullanılmıştır.

*Sıcaklığı muhafaza eder.

*Sağlıklı bir üründür.

*Ahşap stand üzerine kuruludur.

*Altın sarısı çubuk detayları mevcuttur.

*İki kulelidir.

*10x2 toplamda 20 kupa kahveyi tek seferde yapabilirsiniz.

Kalita cam fanus kahve demleme tower sayesinde istediğiniz sakin ve güzel

kahveler her yerde mümkün!

Jan Kodu : 4901369 450894

Ürün Ağırlığı : 4,9 Kg

Ürün Boyutu (mm) : 423 x 225 x 640

Ürün Kutusu Boyutu (mm) : 650 x 310 x 270